Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie

 

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Do siego Roku!

Szanowni Państwo,

w imieniu Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych życzę wszystkim koleżankom i kolegom pielęgniarkom, pielęgniarzom i położnym szczęśliwych, pełnych miłości, spędzonych w gronie najbliższych Świąt Bożego Narodzenia.

Życzę Państwu dużo zdrowia, bo pacjentom nikt i nic nie zastąpi Waszej obecności, kompetencji, troski i współczucia.

Niech Nowy 2019 Rok przyniesie pasmo sukcesów i szansę na realizację planów zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Nich będzie szczęśliwy, niech obfituje w jak najlepsze wydarzenia.

Niech spełnią się Państwa marzenia, nawet te najtrudniejsze do realizacji, a praca stanie się źródłem satysfakcji z własnych dokonań i motywacją do podejmowania kolejnych wyzwań.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Do siego Roku!


 

Dom Pomocy Społecznej nr 2 w Krośnie ul. Kletówki 7

zatrudni pielęgniarkę na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (praca od zaraz).
Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 13 49 219 10.  
Krosno, 17 grudnia 2018 r.

IBUK libra

Szanowni Państwo,
 
Miło nam jest poinformować, że Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Krośnie od dnia 1 grudnia 2018 r. ponownie zakupiła dla pielęgniarek i położnych bezpłatny dostęp do wirtualnej czytelni IBUK Libra.
 

Apel Nr 1


Odpowiedź Ministerstwa Sprawiedliwości, Departamentu Wykonania Orzeczeń i Probacji na Apel Nr 1 Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Krośnie w sprawie podjęcia pilnych działań zmierzających do uwzględnienia wszystkich pielęgniarek i położnych wykonujących zawód stosownie do przepisów ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach pielęgniarki i położnej w podwyżkach wynagrodzeń.


Załącznik ---> POBIERZ
 

Ogólnopolskie badanie n.t. Dyrektywy 2010/32/EUDrogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli przyłączycie się do ogólnopolskiego badania: „Implementacja Dyrektywy Rady 2010/32/UE w polskich szpitalach”. Badanie jest skierowane do personelu pielęgniarskiego i będzie dotyczyło efektów i stopnia implementacji Dyrektywy Rady 2010/32/UE z dnia 10 maja 2010 roku w sprawie wykonania umowy ramowej dotyczącej zapobiegania zranieniom ostrymi narzędziami w sektorze szpitali i opieki zdrowotnej zawartej między HOSPEEM a EPSU.


 

Odpowiedź Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na Apel Nr 2 Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Krośnie

w sprawie podjęcia pilnych działań zmierzających do zapewnienia wzrostu wynagrodzeń pielęgniarkom i położnym zatrudnionym w Domach Pomocy Społecznej


Całość w załączniku ---> POBIERZ

Opinia Konsultanta wojewódzkiego w dziedzinie pielęgniarstwa dr n. o zdr. Ewy Zawilińskiej w sprawie dokonywania wpisów w kartach zleceń lekarskich przez pielęgniarki


Więcej w załączniku ---> POBIERZ
 

Korespondencja z Ministerstwem Sprawiedliwości dotycząca wzrostu wynagrodzeń pielęgniarek i położnych zatrudnionych w podmiotach leczniczych dla osób pozbawionych wolności oraz odpowiedź Ministerstwa.


Więcej informacji w załaczniku ----> POBIERZ
 

Copyright 2022 OIPiP w Krośnie
powered by: Reactor CMS
SETMAX - Tworzenie portali internetowych