Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie

 

Posiedzenie Sejmowej Komisji Zdrowia

Notatka z posiedzenia Sejmowej Komisji Zdrowia

W dniu 3 stycznia 2018 roku odbyło się posiedzenie Sejmowej Komisji Zdrowia poświęcone przekazaniu informacji przez Ministra Zdrowia w sprawie sytuacji związanej z wypowiedzeniami przez lekarzy rezydentów i innych klauzuli opt-out.

Pismo NRPiP do realizatorów serialu “Barwy Szczęścia”

Prośba o wsparcie 1 % z podatkuW załączniku prośba Prezes NRPiP ---> POBIERZ
 

NEWSLETTER NIPiP nr 2017/13

Szanowne Panie Pielęgniarki i Położne,

Szanowni Panowie Pielęgniarze i Położni,

Szanowni Państwo,

W imieniu Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych życzę Państwu radosnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i wytrwałości w realizacji planów w nadchodzącym Nowym Roku. Dziękuję za Państwa codzienną opiekę i troskę o pacjentów, która łagodzi cierpienie i pomaga w powrocie do zdrowia. Niech zawodowa satysfakcja i szacunek ze strony pacjentów i ich rodzin towarzyszą Państwu każdego dnia.

Newsletter NIPiP nr 2017/12

Szanowni Państwo,

To był kolejny pracowity miesiąc. Z wielką dumą przedstawiliśmy rekomendacje Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych w zakresie postępowania w zaburzeniach kontynencji. W związku z poszerzeniem kompetencji pielęgniarek i położnych, wypracowany standard opieki nad pacjentem w znaczny sposób ułatwi pracę personelu medycznego i równocześnie podniesie jakość świadczeń zdrowotnych.

KOMUNIKAT firmy Biogen Poland Sp. z o.o. w sprawie ograniczenia stosowania leku Zinbryta (daklizumab) w związku z ryzykiem piorunującej niewydolności wątroby

Komunikat ---> POBIERZ

Pismo NIPiP ---> POBIERZ

Karnawał w Wenecji

Kampania społeczna Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych “Ostatni dyżur”


Więcej informacji znajduje się w linku ---> OTWÓRZ
 

NEWSLETTER NIPiP nr. 42

Pobierz: LINK

Pismo z dnia 07.11.2017 r. Prezes NRPiP

kierowane do Sekretarza Stanu w Ministerstwie Zdrowia Przewodniczącej Zespołu ds. systemowych rozwiązań finansowych w ochronie zdrowia, przyszłości kadr medycznych i sposobu ich wynagradzania :---> POBIERZ

Copyright 2022 OIPiP w Krośnie
powered by: Reactor CMS
SETMAX - Tworzenie portali internetowych