Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie


Konferencja "Leczenie żywieniowe: kompleksowa opieka pielęgniarska"

Konferencja "Leczenie żywieniowe: kompleksowa opieka pielęgniarska", 8 do 9 kwiecień 2022 r. w formie online.
Wszystkie szczegóły znajdują się w załączniku, wraz z linkiem do rejestracji.
 
Link do informacji o wydarzeniu na naszej stronie na facebook'u: LINK


Załącznik ---> POBIERZ
 

IV cykl Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran

Szanowni Państwo
już 22 marca rozpoczynamy kolejny IV cykl Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran przygotowany przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran dla wszystkich specjalistów. Od początku program realizowany jest pod patronatem honorowym Pani Prezes Zofii Małas i we współpracy z Naczelną Radą Pielęgniarek i Położnych.
 
Poniżej przesyłamy mailing z zaproszeniem Prezes Zofii Małas na pierwsze z cyklu wydarzenie, które odbędzie się już za tydzień 22 marca 2022 roku.

Nagranie, dostępne jest pod linkiem:LINK
bezpośrednio na Państwa profilach w mediach społecznościowych.
 
Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdą Państwo na stronie LINK
 

Szkolenia o tematyce prawniczej dedykowane pielęgniarkom i położnym, ze szczególnym uwzględnieniem tych pracujących z pacjentami małoletnimi w szpitalach, POZ-ach, ZOL-ach dla małoletnich, zakładach pielęgnacyjno - opiekuńczych, zakładach rehabilitac

Informacje szczegółowe: POBIERZ

Zaproszenie webinar Porada i teleporada pielęgniarska w POZ

Zaproszenie na webinar Porada i teleporada pielęgniarska w POZ, który odbędzie się 9 marca 2022, godz. 19.00-21.00 w serwisie edukacjapacjenta.pl.

 Podczas webinaru Monika Drab – radca prawny Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych omówi podstawy prawne porady pielęgniarskiej, a zasady organizacji i przeprowadzenia porady i teleporady omówi dr n. o zdr. Dorota Kilańska, pielęgniarka, profesor UM w Łodzi, dyrektor ICN Centrum Badania i Rozwoju ICNP przy UM w Łodzi oraz prezes Fundacji na Rzecz Upowszechniania Cyfryzacji i Rozwoju Standardów Opieki

 Bezpłatna rejestracja na webinar: LINK


Kongres Akademii Pielęgniarstwa Onkologicznego – Innowacje w Onkologii 2022

Zaproszenie do udziału w wirtualnym Kongresie Akademii Pielęgniarstwa Onkologicznego – Innowacje w Onkologii 2022 dla pielęgniarek i personelu medycznego od: PRIMOPRO 2-3 marca godzina 18


Więcej szczegółów ---> POBIERZ

 

IV cykl Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran

IV cykl Ogólnopolskiego Programu Leczenia Ran przygotowany przez Polskie Towarzystwo Leczenia Ran dla wszystkich specjalistów

Szczegóły w LINKU
 

Jak się skutecznie komunikować w medycynie


Ogólnopolska Konferencja Położna na Medal


Zaproszenie na Konferencję

Szanowni Państwo, 

 

Mamy przyjemność zaprosić na I Ogólnopolską Konferencję Naukowo - Szkoleniową - „Wielowymiarowe Oblicze Pielęgniarstwa", organizowaną wspólnie przez Zakład Pielęgniarstwa i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Rzeszowskiego, Centrum Symulacji Medycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego, Zakład Pielęgniarstwa Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej w Przemyślu oraz Wydział Medyczny Uczelni Łazarskiego w Warszawie.  

 

Konferencja odbędzie się 3- 4 marca 2022 r. w formie on-line.  

 

Celem spotkania jest upowszechnienie wiedzy i wymiana doświadczeń z zakresu m.in. symulacji medycznej w pielęgniarstwie oraz pielęgniarstwa klinicznego zarówno na gruncie krajowym, jak i europejskim. W ramach konferencji, w nurcie dwóch jej dominujących zagadnień, przewidujemy również przeprowadzenie warsztatów szkoleniowych o tematyce: symulacja wirtualna oraz rany w praktyce pielęgniarskiej. 

 

Do udziału w konferencji zachęcamy zarówno pielęgniarki ze środowiska akademickiego, jak również na co dzień praktykujące w placówkach ochrony zdrowia lub w ramach praktyki indywidualnej, a także studentów kierunku Pielęgniarstwo. Jesteśmy przekonani, że spojrzenie na zagadnienia, związane z problematyką konferencji, z różnych perspektyw będzie cennym doświadczeniem. 

 

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdują się w załączonym komunikacie. 

 

Z wyrazami szacunku

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego 

dr hab. Paweł Więch, prof. UR 


PLAKAT ---> POBIERZ
KOMUNIKAT ---> POBIERZ


Webinar „RAKOTWÓRCZE DZIAŁANIE ALKOHOLU I PROFILAKTYKA RAKA PIERSI" 18.01.2022 R. GODZ. 13:00


Copyright 2024 OIPiP w Krośnie
SETMAX - Tworzenie portali internetowych