Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie

List pielęgniarza

Protest pielęgniarek w Centrum Zdrowia Dziecka mógłby odbyć się w każdym lub w zdecydowanej większości szpitali w Polsce z uwagi na analogie. Jako pielęgniarz z kilkunastoletnim stażem pracy w zawodzie, specjalizacją z anestezjologii i intensywnej terapii, kursami i szkoleniami, w tym także międzynarodowymi z zakresu reanimacji, zabiegów ratujących życie, czy technik znieczulania ośmielam się stwierdzić, że błędem byłoby zaniechanie podobnej akcji o charakterze ogólnopolskim.

Obraz pielęgniarki, która zarabia średnio, z moich doświadczeń, mniej więcej 2100 złotych netto z dyżurami dwunastogodzinnymi, lub bez, na pełnym etacie w państwowym szpitalu, pracując sama na dwudziestoparoosobowym oddziale i jest zadowolona z tej trwale zahibernowanej płacy i skromnych warunków pracy tak pod kątem wyposażenia, jak i relacji z pracownikami szpitala (tj. lekarzami, a zwłaszcza z przełożonymi) jest szkodliwy tak dla mnie, jak i dla moich koleżanek.

Konferencja prasowa Prezes NRPiP dotycząca strajku Pielęgniarek i Położnych w CZD

Dzień Dobry TVN : Pielęgniarki z CZD strajkują. Czego się domagają?

Opinia dr. Julii Kubisa w sprawie strajku pielęgniarek i położnych w Instytucie

Opinia: LINK

Pismo Przewodniczącej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych w Krośnie do Premier Beaty Szydło w sprawie podjęcia działań powstrzymujących kierunek zmian w poz przyjęty przez Ministra Zdrowia.

PISMO: --->POBIERZ

Europejski Kongres Medyczny 7-8 czerwca 2016 r. Gdańsk

Stanowisko Prezydium Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych w sprawie strajku pielęgniarek i położnych w Instytucie

W dniu 16 maja 2016 r. w Instytucie Medycznym PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku odbyła się kolejna już uroczystość Symboliki Zawodu Pielęgniarki

Apele pielęgniarek i położnych POZ oraz pielęgniarek środowiska nauczania i wychowania

APELE:---> POBIERZ

List w sprawie powołania zespołu ds. podstawowej opieki zdrowotnej

List skierowany do Pani Premier: --->    POBIERZ
Copyright 2017 OIPiP w Krośnie
powered by: Reactor CMS
SETMAX - Tworzenie portali internetowych