Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie

 

GUS: Pielęgniarek będzie ubywać

Główny Urząd Statystyczny opublikował raport „Polska w liczbach 2022„. Analiza zawiera podstawowe informacje dot. sytuacji społecznej oraz stanu gospodarki Polski w 2022 r. Z raportu wynika, że starzejemy się w zastraszającym tempie – w 2050 r. ponad połowa społeczeństwa będzie w wieku poprodukcyjnym. Tendencje demograficznie nie ominą medyków. „Zauważył” to nawet prezydent Andrzej Duda, nawiązując do wieku pielęgniarek.

98 Pielgrzymka Pracowników Służby Zdrowia na Jasną GóręZałacznik ---> POBIERZ

Galeria ---> OTWÓRZ
 

Życzenia OIPIP w Krośnie

Życzenia Piotra Brombera - Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Zdrowia


Załącznik ---> POBIERZ
 

Życzenia

Życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i PołożnychNekrolog

Komunikat w sprawie w sprawie przedkładania zaświadczeń o ukończeniu kursów specjalistycznych przed przystąpienia do egzaminu państwowego.


Załącznik ---> POBIERZ

 

Zaproszenie na 98 Ogólnopolską Pielgrzymkę Służby Zdrowia na Jasną Górę 21- 22 maja 2022 r.

Wycena świadczeń pielęgniarek i położnych nie nadąża za inflacją. NRPiP domaga się podniesienia stawki kapitacyjnej i interweniuje u Ministra Zdrowia w tej sprawie

Zgodnie z zarządzeniem Prezesa NFZ od 1 kwietnia 2022 r. obowiązuje nowa, zwiększona o 4,5%, roczna stawka kapitacyjna oraz cena jednostokowa jednostek rozliczeniowych za realizację świadczeń pielęgniarki podstawowej opieki zdrowotnej, położnej podstawowej opieki zdrowotnej oraz pielęgniarki szkolnej.

Copyright 2022 OIPiP w Krośnie
powered by: Reactor CMS
SETMAX - Tworzenie portali internetowych