Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie

 

Konferencja „Choroby układu sercowo – naczyniowego jako przyczyna niepełnosprawności – rola pielęgn

IX ogólnopolska konferencja naukowo – szkoleniowa Pielęgniarka w rehabilitacji pt: „Choroby układu sercowo – naczyniowego jako przyczyna niepełnosprawności – rola pielęgniarki w zespole interdyscyplinarnym”
 
 

Ogólnopolska Konferencja Pediatryczna

Polskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Pediatrycznych zaprasza do współpracy w Ogólnopolskiej Konferencji Pediatrycznej “Pielęgniarstwo Pediatryczne –Nowe Wyzwania”, która odbędzie się w dniach 17-18 czerwiec 2015 r. w Ostródzie.

Kurs dla położnych

Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowo – Naukowa Akademia Pielęgniarki Pediatrycznej

Wypoczynek w Domu Pielęgniarki i Położnej w Tylmanowej

Konferencja pt.: „Przyjazny świat”

14 kwietnia 2015 r. godz. 10.00 Hotel Victoria ul. Narutowicza 58/60 Lublin.
Konferencja będzie formą prezentacji nowatorskiej metody aktywizacji i reintegracji osób z zaburzeniami psychicznymi oraz osób niepełnosprawnych intelektualnie.

Porozumienie o współpracyPrzewodnicząca PORPiP w Przeworsku Elżbieta Lewandowska, Przewodnicząca Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych Regionu Podkarpackiego Halina Kalandyk, Przewodnicząca ORPiP w Rzeszowie Izabela Kowalska , Przewodnicząca ORPiP w Krośnie Barbara Błażejowska-Kopiczak.

II Konferencja ginekologiczno – położnicza „Standard opieki okołoporodowej”

Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych w Krośnie, Komisja do spraw położnych mają przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatną II Konferencję ginekologiczno – położniczą na temat: „Standard opieki okołoporodowej”, która odbędzie się w dniu 26 lutego 2015 r.

List otwarty do Prmier Rządu Rzeczypospolitej Polskiej

PODSUMOWANIE KAMPANII KONKURSU POLOZNA NA MEDAL

Copyright 2022 OIPiP w Krośnie
powered by: Reactor CMS
SETMAX - Tworzenie portali internetowych