Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie

 

15 lutego jest obchodzony Dzień Pielęgniarstwa Operacyjnego – święto ustanowione przez Europejskie Stowarzyszenie Pielęgniarek Bloku Operacyjnego (EORNA)

     W imieniu władz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Instrumentariuszek i własnym w dniu naszego święta życzę Wam – Drogie Koleżanki i Koledzy – wiele ciepłych słów uznania od Waszych przełożonych i współpracowników za ogrom zadań, jakie wykonujecie, by każdy pacjent przebywający na bloku operacyjnym czuł się bezpiecznie, by operacje przebiegały bez zakłóceń, by zawsze wszystko przebiegało zgodnie z ustalonymi procedurami.
 
Życzę Wam również, by satysfakcja, jaką czerpiecie z pracy dawała poczucie dumy z przynależności do grupy pielęgniarek i położnych operacyjnych.
 
W życiu osobistym niech towarzyszy Wam uśmiech i zapał do realizacji wszystkich marzeń i planów.
 
Z wyrazami szacunku
Joanna Borzęcka – prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Instrumentariuszek
 

 
A teraz kilka słów od najważniejszych osób w Europejskim Stowarzyszeniu Pielęgniarek Bloku Operacyjnego:
Drogie Koleżanki i Koledzy,
W imieniu Zarządu EORNA życzymy Wam szczęśliwego i pełnego inicjatyw świętowania Europejskiego Dnia Pielęgniarstwa Operacyjnego (EPND) w 2017 roku
Wybrane zostało motto:
Kontroluj dymy chirurgiczne -  bądź bezpieczny
W tym roku tematem przewodnim EPND jest  bezpieczeństwo wszystkich osób
obecnych w salach operacyjnych. Dymy chirurgiczne stanowią znaczące zagrożenia chemiczne i biologiczne. Zachęcamy do stworzenia i utrzymania zdrowego środowiska dla pacjentów i siebie podczas operacji. Wszyscy mamy prawo do pracy w środowisku, zapewniającym odpowiednią jakość i bezpieczeństwo zarówno dla pacjentów, jak i dla personelu
Jest to również misją EORNA.

Z poważaniem
May Karam – prezes EORNA
Jana Wichsova – wiceprezes EORNA

Copyright 2022 OIPiP w Krośnie
powered by: Reactor CMS
SETMAX - Tworzenie portali internetowych