Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie

 

DAMY RADĘ Z PIELĘGNIARKĄ RODZINNĄ

Szanowni Państwo,             
 
w imieniu: Fundacji TZMO SA „Razem Zmieniamy Świat”, Konsultanta Wojewódzkiego w Dziedzinie Pielęgniarstwa Rodzinnego Pani Izabeli Ćwiertnia oraz Okręgowej Izby Pielęgniarek
i Położnych w Krośnie, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji szkoleniowej pt.: „Pielęgniarka Rodzinna profesjonalnym wsparciem dla pacjentów niesamodzielnych i ich opiekunów – Damy Radę z Pielęgniarką Rodzinną”.
Konferencja jest dedykowana pielęgniarkom pracującym w środowisku domowym z pacjentami niesamodzielnymi oraz ich rodzinami. W trakcie konferencji chcielibyśmy podkreślić rolę pielęgniarki w edukacji i budowaniu świadomości pacjentów oraz ich opiekunów, m.in.  na temat podstaw pielęgnacji i profilaktyki przeciwodleżynowej. Rodziny opiekują się swoim bliskim często w sposób intuicyjny, niestety czasami nieprawidłowo. Doprowadzić to może do pogorszenia stanu zdrowia zarówno chorego jak i samego opiekuna.
Konferencja odbędzie się w Krośnie, w dniu 18 listopada 2014 r., w siedzibie Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych  w Krośnie przy ulicy Bieszczadzkiej 5/209, w godzinach 9.00 – 15.30.
W załączeniu przekazuję  program konferencji.
 
Rejestracja uczestników odbywa się za pośrednictwem formularza internetowego, który umieszczony jest na stronie Fundacji www.razemzmieniamyswiat.pl w zakładce EDUKACJA, Konferencje Szkoleniowe.
 
 
 
W imieniu organizatora,
 
Małgorzata Gregorczyk           
Fundacja Razem Zmieniamy Świat Załączniki:
                Zaproszenie: POBIERZ
                Harmonogram: POBIERZ

               

Copyright 2022 OIPiP w Krośnie
powered by: Reactor CMS
SETMAX - Tworzenie portali internetowych