Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie

 

Ilona Tułodziecka (1949 - 2014)

Z żalem zawiadamiamy, że w dniu 23 czerwca 2014 r. odeszła od nas Ilona Tułodziecka – prezes Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych II i III kadencji.
  

Pielęgniarka, kobieta, żona, matka, babcia, społecznik – wypełniała wszystkie te role i zadania życiowe z pasją, wiarą, nadzieją i energią.

Jej doświadczenie służyło przez wiele lat umacnianiu roli i pozycji samorządu zawodowego pielęgniarek i położnych w przestrzeni społecznej, transformacji polskiego pielęgniarstwa, procesowi reform w ochronie zdrowia. Pragnęła przemian i nie żałowała sił, aby tych zmian dokonywać. Funkcję Prezesa Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych traktowała, jako służbę na rzecz środowiska pielęgniarek i położnych.

Pozostanie w naszej pamięci i sercu zawsze pełna pogody ducha, zaangażowana w sprawy ludzkie Koleżanka. Będzie nam Jej brakowało.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 27 czerwca 2014 r. o godz. 13.30 w Kościele Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (zw. Starym Kościołem) przy ul. Kościelnej 1 w Mińsku Mazowieckim.

Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych w Krośnie łączy się w bólu z najbliższą Rodziną i Bliskimi.

Copyright 2022 OIPiP w Krośnie
powered by: Reactor CMS
SETMAX - Tworzenie portali internetowych