Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych
w Krośnie

 

Konferencja Naukowo – Szkoleniowa „Wcześniactwo, aktualny problem diagnostyczno – leczniczy”Miło mi poinformować, że w dniach 9-10 września 2016 roku odbędzie się w Bydgoszczy kolejna już edycja Konferencji Naukowo-Szkoleniowej, pod tytułem  WCZEŚNIACTWO, AKTUALNY PROBLEM DIAGNOSTYCZNO-LECZNICZY. Tegoroczna konferencja jest kontynuacją spotkań, które wcześniej odbywały się w Tarnowie, jednak z uwagi na ogromne zainteresowanie personelu medycznego z całej Polski została przeniesiona do Bydgoszczy. 

W 2015 roku konferencja poświęcona była problemom hematologicznym okresu noworodkowego i dziecięcego. Relacje z konferencji, w postaci zdjęć z wykładów i warsztatów, są dostępne na stronie Organizatorów, tj. www:alka-tech.com.pl.

W roku bieżącym tematem przewodnim konferencji będzie wcześniactwo. Jest to jeden z najważniejszych problemów, z którym aktualnie musi zmagać się środowisko medyczne, zarówno lekarskie, pielęgniarskie jak i położne. Swój udział w konferencji zapewnili czołowi specjaliści w tej dziedzinie, którzy przedstawią najnowsze trendy w zakresie diagnostyki, leczenia i opieki nad wcześniakami.  Wykładom będą towarzyszyły warsztaty specjalistyczne, które umożliwią poznanie najnowocześniejszego sprzętu medycznego wykorzystywanego w opiece nad najmłodszymi pacjentami.

Załączniki:
  1. Program konferencji:---> POBIERZ
  2. Pismo do OIPiP w Krośnie:---> POBIERZ
     

Copyright 2022 OIPiP w Krośnie
powered by: Reactor CMS
SETMAX - Tworzenie portali internetowych